Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 410 common:people_all_forms

Безпечний Інтернет

Date: 2 березня 2021 о 10:39, Refreshed 19 жовтня 2022 о 14:18

У зв’язку з тим, що доступ до глобальної мережі Інтернет став невід’ємною складовою сучасного культурно-освітнього середовища, кількість користувачів постійно зростає, при цьому підлітки не володіють повною інформацією про онлайн-ризики, а саме: суїцидальні групи, сексуальну експлуатацію, інтернет-шахрайство тощо, з якими можуть стикатися в мережі.

Алгоритм дій

щодо виявлений ознак перебування (можливого перебування) дітей
на небезпечних соціальних сайтах мережі Інтернет

Останнім часом небезпечний флешмоб набуває поширення шляхом соціальних мереж Інтернету, що спонукає дітей та молодь до вчинення самогубств.

Діти, яким батьки та близькі мало приділяють своєї уваги, часто «зависають» в Інтернеті, де масово вступають у різні закриті групи.

Адміністратори таких груп дають учасникам ряд завдань, останнім з яких завжди є самогубство. Маніпулювання вміло здійснюється на психологічному рівні. У разі невиконання фінальної частини “квесту”, підліткам погрожують фізичною розправою не тільки з ними самими, а й з їх батьками та родичами.

Кілька слів, як працює ця система.

  1. етап: Модератор постійно проводить моніторинг індивідуальних сторінок неповнолітніх у соцмережах із метою виявлення дітей з депресивним психічним станом. За допомогою практик нейролінгвістичного програмування та інших психологічних прийомів схиляє дітей до різних дій та вчинків, які у подальшому приводять до вчинення суїцидів.

Підліток цікавиться їх діяльністю та пише заявку для вступу.

  1. етап: Адміністратор у приватному чаті спілкується з дитиною, вивчаючи готовність її до самогубства та затверджує кандидатуру для участі у закритій групі.
  2. етап: Схиляння дитини до виконання завдань (квестів), причому

практично всі завдання передбачають нанесення дитині каліцтва або заподіяння болю. Всі ці “квести” в обов’язковому порядку знімаються на відео. Однією з головних умов є недопущення розповсюдження інформації батькам та працівникам школи. >

Обов’язковим завданням у “квесгах” є нанесення самому собі тілесних ушкоджень у вигляді порізів різних частин рук та опублікування фото доказів у закритому чаті.

Така субкультура підліткового суїциду має розгалужену систему і поширюється у всіх регіонах. Слід зауважити, що до групи ризику потрапляють діти та молодь, які мають необмежений та безконтрольний доступ у соцмережах і схильні до впливу ззовні.

Поради шодо безпеки дітей в Інтернет просторі.

  1. Більше спілкуватися з дітьми, цікавитись їх справами. Забезпечити організоване дозвілля дітей, залучивши їх до участі у спортивних секціях, гуртках, заходах освітнього та культурного спрямування, духовного розвитку.
  2. Звертати увагу на коло спілкування дитини, на наявність різниці у поведінці та спілкуванні в залежності від середовища спілкування (вдома, у школі, поза школою та ін.).
  3. Перевіряти акаунти дитини в соціальних мережах, та групи, до яких входить акаунт. Перевіряти вміст спілкування у приватних чатах.
  4. Обов’язково контролювати фото та відеофайли, які знаходяться в гаджетах дитини.
  5. Перевіряти шкіряні покриви дитини на наявність пошкоджень та, у разі їх виявлення, з’ясовувати обставини, за яких вони з'явилися. Особливу увагу звертати на пошкодження які характеризують приналежність до тієї чи іншої “небезпечної гри”.
  6. Установити на гаджетах дитини функцію «батьківський контроль». Дотримуватися порад поліції! У разі підозри щодо перебування (можливого перебування) дітей на небезпечних соціальних сайтах мережі Інтернет негайно повідомляти психологу та в подальшому узгоджувати будь-які дії з інспектором ювенальної превенції або інформувати до поліції за номером «102»!!! Головне Управління Національної поліції в Полтавській області.
Comments:
Only authorized users can leave comments.